Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praca w Centrum Finansowym Motorola Solutions

Praca w Centrum Finansowym pozwala na ciągły rozwój profesjonalnej wiedzy i umiejętności, dzięki współpracy z różnymi obszarami gospodarczymi, różnymi regionami świata oraz zróżnicowanymi klientami (zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, tj. firmami prywatnymi, państwowymi oraz bezpośrednio ministerstwami czy rządami). Dołącz do nas!

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.


W Polsce Motorola Solutions posiada siedziby w Krakowie i Warszawie. W stolicy mieści się biuro handlowe, zaś w Krakowie znajdują się dwa centra Motoroli:

Centrum Oprogramowania, w którym tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzieTETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA,

Centrum Finansowe, będące częścią globalnej sieci centrów Motoroli świadczących usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom firmy na całym świecie.

Centrum Finansowe składa się z następujących działów:

• General Accounting,

• Accounts Receivable,

• Accounts Payable,

• Financial Analysis and Planning,

• Intra Group Analysis,

• Payroll,

• Corporate Credit,

• Treasury.

Praca w Centrum Finansowym pozwala na ciągły rozwój profesjonalnej wiedzy i umiejętności, dzięki współpracy z różnymi obszarami gospodarczymi, różnymi regionami świata oraz zróżnicowanymi klientami (zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, tj. firmami prywatnymi, państwowymi oraz bezpośrednio ministerstwami czy rządami).

Dołącz do nas!

 
PROCES REKRUTACJI

1. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim, korzystając z formularza online dostępnego na stronie http://careers.motorolasolutions.com/

2. Przed upływem dwóch tygodni poinformujemy Cię, czy zostaniesz zaproszony na wywiad telefoniczny, będący pierwszym etapem weryfikacji wiedzy i umiejętności jej zastosowania w kluczowych dla nas obszarach.

3. Ponownie odezwiemy się do Ciebie z informacją zwrotną odnośnie wyniku selekcji. Prawdopodobnie zaprosimy Cię na rozmowę do naszego Centrum łączącą sprawdzenie wiedzy specjalistycznej oraz kompetencji interpersonalnych, jak również znajomości języka angielskiego.

4. W ciągu kolejnych dwóch tygodni udzielamy odpowiedzi odnośnie wyniku procesu rekrutacji. Wybranym osobom składamy ofertę pracy.

5. Po przyjściu do Motorola Solutions wita Cię Twój menedżer.
 
Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.

ul. Czerwone Maki 82, 30-392 Kraków

 

Znajdź nas na Facebook’u: MotorolaSolutionsPolska