Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praca w Energopomiarze – co najbardziej w niej cenisz?

Energopomiar powstał w 1950 roku i od ponad 70 lat nieprzerwanie prowadzi działalność na polskim rynku usług inżynieryjnych i doradczych w dziedzinach energetyki i ochrony środowiska. Obecnie bierze udział w transformacji energetyki, ciepłownictwa i przemysłu, m.in. poprzez dostosowanie usług do nowych potrzeb klientów i kreowanie innowacyjnych rozwiązań.

Interesuje Cię zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego?
Chcesz w praktyce wdrażać rozwiązania oparte o energię odnawialną i czyste technologie?
Marzy Ci się efektywna transformacja ukierunkowana na neutralność energetyczną?

Jeśli 3 x odpowiedziałeś „TAK”, kariera w Energopomiarze to dla Ciebie idealny wybór!

Jako pracodawca operujemy stabilne warunki zatrudnienia umożliwiające realizację ciekawych projektów prowadzonych w przyjaznej atmosferze. Nasi Klienci cenią nas za siłę marki, profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Dołącz do nas – eksperckiej firmy w dziedzinie energetyki i ochrony środowiska, która ma wielki apetyt na aktywny udział w energetycznej transformacji. Już dziś aplikuj, by dołączyć do naszego Zespołu: https://energopomiar.com/kariera.

Wartościowe informacje na temat wyzwań, jakie współcześnie stoją przed naszą firmą, przedstawia tekst „Reorganizacja Energopomiaru w obliczu transformacji energetyki, ciepłownictwa i przemysłu” https://ewydanie.eurostudent.pl/2022-mar/48/. Serdecznie zapraszamy do lektury!