Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pracuj i podróżuj. Pierwsza praca lub staż

Jeśli marzysz o pracy w turystyce, a jesteś jeszcze studentem lub po prostu nie masz doświadczenia w tej branży, najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od stażu.

Jeśli marzysz o pracy w turystyce, a jesteś jeszcze studentem lub po prostu nie masz doświadczenia w tej branży, najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od stażu. Wielu studentów zadaje sobie pytanie, jak odnaleźć się na rynku pracy i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, nie rezygnując jednocześnie ze studiów. Warto rozejrzeć się za firmą, która ma w ofercie letnie płatne staże. Jedną z takich firm jest Coral Travel Poland. Nie musisz studiować turystyki ani znać pięciu języków obcych – wystarczy jeden. Predyspozycje, a nie doświadczenie, stawiamy na pierwszym miejscu, poszukując Rezydentów i Animatorów.

Jest to jedna z proponowanych przez Coral Travel ścieżek rozwojowych. Przygotowaliśmy dla Was kompleksowe szkolenia w kraju i za granicą. Dla najlepszych, po zakończeniu przygody ze stażem, czekają oferty pracy w centrali i salonach sprzedaży.
 

Proces rekrutacji

Jak do nas dołączyć? Wejdź na naszą stronę www.wezyrholidays.pl/o-wezyrholidays#kariera
i znajdź interesującą Cię ofertę pracy. Nasze ogłoszenia znajdziesz również na wielu portalach internetowych, w biurach karier i na targach pracy.
  
Wypełnij formularz, załącz CV. Zapraszając Cię na spotkanie, rekruter przeprowadzi z Tobą krótką telefoniczną rozmowę wstępną, a więcej szczegółów poznasz podczas spotkania face to face w naszej siedzibie.
 
 Kolejnym etapem jest spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym – Kierownikiem działu. Po tej rozmowie otrzymasz informację zwrotną w przeciągu maksymalnie kilku dni.
 
 Rezydentów zaprosimy na prezentację naszej oferty pracy.  Wiele takich spotkań odbywa się na uczelniach we wszystkich większych miastach w Polsce. Następnie rekruter przeprowadzi z Tobą indywidualny wywiad, po którym otrzymasz ofertę pracy. CV możesz przesłać już teraz, a pracę rozpocząć od kwietnia lub maja.
 
Jeśli interesuje Cię praca w animacji, weźmiesz udział w castingu i rozmowie rekrutacyjnej, a przed rozpoczęciem pracy weźmiesz udział w szkoleniu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem do pracy za granicę, zarezerwujemy Ci lot i wykupimy ubezpieczenie. animatorzy rrozpoczynają pracę w czerwcu.