Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praktyczna wiedza ma sens. Płatne praktyki letnie w PZU

PZU zaprasza do udziału w programie płatnych praktyk letnich. Na zainteresowanych studentów i absolwentów czeka 50 różnych ofert w wielu obszarach biznesowych firmy. Praktyczną wiedzę będzie można zdobyć m.in. w finansach, inwestycjach, IT, sprzedaży, obsłudze szkód i świadczeń, komunikacji i marketingu, zarządzaniu ryzykiem, audycie wewnętrznym, obsłudze prawnej, rozwoju aplikacji mobilnych.

Praktyki letnie rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesiące. Duża część z nich odbędzie się w Centrali PZU w Warszawie, ale dostępne są również oferty praktyk w innych dużych miastach. W programie mogą wziąć udział studenci co najmniej 2 roku studiów oraz absolwenci (do roku po ukończeniu studiów).
Każdy uczestnik praktyk może liczyć na praktyczne zadania merytoryczne, opiekę doświadczonego pracownika PZU, a także udział w szkoleniu wdrożeniowym i dodatkowych aktywnościach rozwojowych.

Aby aplikować, należy zapoznać się z ofertami praktyk, które są opublikowane na pzu.pl/kariera w zakładce „Aktualne oferty”. Swoje CV prześlij online w odpowiedzi na te najbardziej interesujące. Zbieranie zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.

W PZU możesz realizować swoje ambicje i zapewniać spokój oraz bezpieczeństwo tym, którzy go potrzebują.