Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praktyczne Travelbooki

Wydawnictwo Bezdroża wprowadza w tym roku na rynek nową odsłonę lubianej przez czytelników serii Travelbook. Pod szyldem Travelbook ukaże się 46 tytułów.

Travelbooki charakteryzują się starannym doborem informacji praktycznych, przydatnych w trakcie podróży oraz czytelnymi mapami przygotowanymi specjalnie dla tej serii. We wszystkich publikacjach czytelnicy znajdą opisy najciekawszych regionów i miast, zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i praktycznymi poradami sprawia, że przydadzą się one turystom podróżującym indywidualnie, jak i w grupach. Zachęcająca jest także korzystna cena każdego z 46 tytułów (cena okładkowa: 24,90 zł). Wszystkie tytuły są dostępne w wersji ebook, w trzech formatach: mobi, epub i pdf.


Dodatkowo Wydawnictwo Bezdroża przygotowało na ten sezon wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników europejskich miast. Do czternastu Travelbooków, oprowadzających po miastach, klienci otrzymają wersje elektroniczne przewodników GRATIS! W promocji biorą udział tytuły: Amsterdam, Berlin, Drezno i Saksonia, Dublin, Lizbona, Mediolan i Lombardia, Paryż, Rzym, Praga, Alicante i Costa Blanca, Londyn, Madryt, Porto.