Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

Grupa PZU

al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

kariera@pzu.pl

05.04.2022

Praktyka w Biurze Marketingu (rekrutacja online)

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Marketing / Reklama / PR
Typ:
  • praktyki

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy projekcie oznakowania ogólnopolskiej sieci sprzedaży
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi, grafikami, produkcją
  • Uczestniczenie w zadaniach z obszaru identyfikacji wizualnej PZU
  • Praca nad materiałami promocyjnymi na każdym etapie ich tworzenia
  • Wsparcie członków zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 2-go roku (lub absolwent do roku po studiach) – kierunki: marketing, grafika, design
  • Nastawienie na współpracę oraz realizację zadań
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Komunikatywność i otwartość na relacje międzyludzkie
  • Mile widziana wiedza z zakresu obsługi programów graficznych

To oferujemy

  • W naszym zespole zdobędziesz doświadczenie w zakresie: identyfikacji wizualnej PZU (rozbudowa brand booka, tworzenie szablonów i wytycznych graficznych), wsparcia marketingowego procesów sprzedażowych i obsługowych, komunikacji produktowej i wizerunkowej, a także oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego placówek PZU.
  • 3-miesięczna płatna praktyka – od 1 lipca 2022 r.
  • Doświadczenie zawodowe w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w wybranym obszarze
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

zobacz pełen profil pracodawcy