Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Praktyki czynią Mistrza, a Mistrz buduje swoją karierę

Wakacje to najlepszy moment, by w wolnym czasie zadbać o swoją zawodową przyszłość. Świetnym pomysłem mogą być płatne praktyki w centrali Banku Millennium w Warszawie. Warto przyjrzeć się temu, co bank ma do zaoferowania i aplikować do wybranego przez siebie działu.

Uczestnicy praktyk realizują samodzielne projekty, dzięki którym poznają procesy biznesowe i mechanizmy funkcjonowania nowoczesnej, dużej organizacji. Oprócz ciekawych zadań i projektów czekają na nich szkolenia rozwijające kompetencje miękkie, wsparcie opiekuna praktyki oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Szczegółowe informacje na https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/studenci-i-absolwenci. Zapraszamy do aplikowania do 31 maja 2022 roku.

– W Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności bankowej, doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Jesteśmy specjalistami od marketingu i rozwoju produktów, IT, zarządzania ryzykiem, zarządzania procesami, projektami i jakością, ekspertami od administracji i HR. Jeśli do nas dołączysz, wspólnie zaczniemy kreować nowoczesną przyszłość – zachęca Monika Parczewska, ekspertka Zespołu Rekrutacji i Rozwoju Departamentu Kadr w Banku Millennium.

Zobacz więcej TUTAJ

Advertisement