Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Procter & Gamble
Warszawa & Łódź
recpoland.im@pg.com
http://ce.pgcareers.com/

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane m.in. takimi markami jak Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Discreet, Naturella, Pantene, Head & Shoulders, Gillette. P&G działa w głębokim przekonaniu, że największą wartością firmy są jej pracownicy.

Programy rozwojowe

Nasza oferta dla studentów i absolwentów

Praca stała
Prowadzimy rekrutację przez cały rok, w odpowiedzi na bieżące potrzeby kadrowe, do następujących działów:

  • Marketingu
  • Finansów i Księgowości
  • Rozwoju Kontaktów z Klientami
  • Rozwiązań Informatycznych i Wspomagania Decyzji,
  • Kontaktów Zewnętrznych
  • Badań Rynku i Konsumenta
  • Logistyki
  • Human Resources
  • oraz na stanowiska menadżerskie, inżynierskie i techniczne w Fabrykach: Gillette (Łódż), Olay (Aleksandrów Łódzki), Pampers (Warszawa).

Letnie Praktyki Menedżerskie – propozycja dla studentów 3, 4 i 5 roku studiów

Zgłoszenia na praktyki przyjmujemy od 15 lutego do 15 kwietnia!

Co roku do naszego zespołu na okres 3 miesięcy dołącza kilkudziesięciu praktykantów, którzy pracując w różnych działach firmy prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach.

Płatne Praktyki Letnie w Fabrykach P&G (Fabryka Pampers w Warszawie,  2 Fabryki Gillette w Łodzi oraz Fabryka Kosmetyków w Aleksandrowie Łódzkim)

Program ten pozwala na poznanie specyfiki pracy w nowoczesnej fabryce. Jest to doskonała okazja na połączenie umiejętności inżynierskich i potencjału menedżerskiego.

Staże całoroczne
– doskonała propozycja dla studentów 4 i 5 roku studiów, którzy chcą połączyć studia ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego oraz dla absolwentów do 12 m-cy od ukończenia studiów. W trakcie kilkumiesięcznych praktyk będziesz mieć okazję realizować projekty biznesowe pracując według harmonogramu pracy dostosowanego do Twoich studiów. Rekrutację prowadzimy cały rok w odpowiedzi na bieżące potrzeby kadrowe.

Warsztaty i inne wydarzenia na uczelniach i w siedzibie P&G
Polub nasz profil na facebook’u i śledź na bieżąco informacje nt. szkoleń i warsztatów, jakie oferujemy studentom w ciągu roku akademickiego (PGCentralEurope).

Proces rekrutacyjny

Szukamy utalentowanych pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany, chętnie stawiają czoła nowym wyzwaniom i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Nie ma dla nas znaczenia rodzaj uczelni, którą kończysz, nie musisz mieć doświadczenia zawodowego – wierzymy, że osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego.

Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz wszelkie podejmowane przez Ciebie inicjatywy, zarówno w środowisku akademickim, jak i w życiu prywatnym.

Wyjechałeś/aś do pracy lub na stypendium za granicę, masz ciekawe hobby, udzielasz się w organizacji studenckiej lub charytatywnej, przewodziłeś/aś kiedyś grupie? Nie zapomnij wspomnieć o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.

Nasz proces rekrutacyjny składa się z następujących etapów:


Krok 1: Aplikacja online
Krok 2: Kwestionariusz online

Krok 3: Test Logicznego myślenia

Krok 4: Ro
zmowy rekrutacyjne
Krok 5: Oferta

Oferty pracodawców