Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Program Case Academy by Deloitte – zgłoszenia do 3 listopada

Studia to nie tylko czas intensywnej nauki, ale również idealny moment na zdobycie pierwszych zawodowych doświadczeń. Co więcej, sprawdzanie różnych ścieżek rozwoju ułatwia wybór tej, która najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom, kompetencjom i wykształceniu. Doskonałą szansą na postawienie kolejnego kroku w karierze jest Case Academy – najstarszy studencki program warsztatów organizowany przez firmę doradczą Deloitte.

Spotkania będą miały formułę symulacji biznesowych, a ich uczestnicy poznają specyfikę pracy konsultanta pod okiem przedstawicieli lidera branży doradczej.

Program Case Academy by Deloitte jest skierowany do studentów od drugiego do piątego roku oraz świeżych absolwentów, z takich kierunków jak: prawo, ekonomia, rachunkowość, finanse, administracja, matematyka, ekonometria oraz kierunków biznesowych i z pogranicza IT. Na zwycięzców ścieżek czeka udział w Wielkim Finale, a w nim nagrody w wysokości 5 tys. zł, Wyróżniający się uczestnicy programu mogą liczyć na skrócony proces rekrutacji do Deloitte.

Spotkania w ramach warsztatów Case Academy będą organizowane w formule zarówno stacjonarnej, jak i hybrydowej. Kandydaci mają do wyboru pięć sekcji, umożliwiających zapoznanie się ze specyfiką pracy konsultanta biznesowego. Są to:

  • Audit Academy, pozwalająca poznać tajniki pracy audytora;
  • Dealmaker Academy, której uczestnicy wcielą się w rolę doradcy inwestycyjnego;
  • Law Academy, skierowana do osób interesujących się specyfiką pracy prawników z kancelarii Deloitte Legal;
  • Risk Advisory Academy, pozwalająca spojrzeć na obszar zarządzania ryzykiem;
  • Tax Academy, umożliwiająca postawienie pierwszych kroków w karierze doradcy podatkowego.

Niezależnie od wybranej sekcji każdy z uczestników otrzyma możliwość wzięcia udziału w dodatkowych warsztatach, mających na celu rozwój kompetencji miękkich. Są to m.in. szkolenia z personal brandingu czy sposobów przygotowywania się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zgłoszenia do Case Academy by Deloitte będą przyjmowane do 3 listopada 2022.

Dowiedz się więcej i aplikuj: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/case-academy.html