Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Program Kariera – praktyki dla najlepszych!

Z początkiem marca 2007 ruszyła czwarta edycja konkursu – Programu Kariera – praktyki dla najlepszych! organizowana przez Radę Młodych Przedsiębiorców. Na zwycięzców czeka czterdzieści płatnych, miesięcznych staży. Konkurs trwa do 15 maja.

Rada Młodych Przedsiębiorców, skupiającą biznesmenów młodego pokolenia, którzy odnieśli już sukces, a pragną ułatwić start do kariery swoim następcom, konkurs – Program Kariera – praktyki dla najlepszych! – organizuje co roku. To już czwarta jego edycja. Organizatorzy, podobnie jak w latach ubiegłych, spodziewają się dużego zainteresowania wśród studentów, do których program jest skierowany.
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy rozwiązać jeden z case study zamieszczony na www.rmp.pl w dziale Kariera. Studium przypadku dotyczy dziedzin m.in. marketingowo – reklamowych, finansowych, prawnych i analitycznych.
 
Ostateczny termin nadsyłania prac to 15 maja. Następnie najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, po której, w połowie czerwca, zostaną wyłonieni zwycięzcy.
 
Dla najlepszych uczestników przewidziano czterotygodniowe, płatne (do 2500 zł. brutto) staże w firmach, członków Rady Młodych Przedsiębiorców, m.in.: DFF, Euro RSCG Warsaw, Bakalland S.A., PGF S.A., Kolastyna S.A., CEDC S.A. Zwycięzcy trafią m.in. do działów marketingu, reklamy, finansowych, prawnych i analitycznych tych firm i będą mieli szanse uczyć się od ekspertów danej branży.
 

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.rmp.pl