Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa w Dziale Zakupów

Program kierujemy do studentów pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia i absolwentów wyższych studiów magisterskich, którzy myślą o intensywnym rozwoju zawodowym i awansie na stanowisko kierownicze w ciągu jednego roku. Kandydaci mogą aplikować na program, który realizowany jest w Dziale Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie.

Program Ekstraklasa zakłada intensywne szkolenie w miejscu pracy przez okres 12 miesięcy w ramach umowy o pracę. Podczas trwania programu uczestnicy mają możliwość pracy na stanowisku specjalistycznym w Dziale Zakupów. W trakcie tego czasu każdy uczestnik otrzymuje na bieżąco wsparcie od Opiekuna oraz Mentora. 

Program zakłada, że w ciągu roku uczestnicy rozwiną swoje umiejętności i będą gotowi do objęcia samodzielnego stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego. Poza pracą w roli plan rozwoju Ekstraklasy obejmuje szkolenia, warsztaty, spotkania z Liderami Biznesu Tesco, grupy fokusowe oraz projekty.

Dodatkowo uczestnicy poznają trzon naszego biznesu – operacje, podczas kilku tygodni spędzonych w sklepach różnego formatu.
Wymienione aktywności dotyczą najważniejszych umiejętności menadżerskich, specjalistycznych i przywódczych. Celem tych działań jest stworzenie możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności, doświadczenia oraz poszerzania świadomości biznesowej uczestników programu. 

Dodatkowym celem, jaki realizują uczestnicy programu jest promocja Programu Rozwojowego dla Absolwentów Ekstraklasa na uczelniach wyższych w postaci spotkań ze studentami.

Daj się poznać. Wypełnij formularz on-line na
www.tesco.pl w zakładce Praca i Kariera. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 19 lipca 2015.