Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa – zapraszamy

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa to roczny program rozwojowy skierowany do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.

Zapraszam do udziału w rekrutacji na:
 
  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Operacjach (sklepach Tesco) na terenie całego kraju. Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska Kierownika Sklepu po ukończeniu programu.
 
  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach bądź Teresiniedo udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków logistycznych lub pokrewnych.
 
  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie –jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu.
 
  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Finansów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – program jest skierowany przede wszystkim do absolwentów magisterskich studiów wyższych na kierunkach finansów, bankowości, rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Program trwa 3 lata i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości zarządczej (CIMA).
 
  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Marketingu w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków marketing i zarządzanie lub pokrewnych.


  • Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Logistyki w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kierowniczego po ukończeniu programu.
 

Szczegółowe informacje dotyczące programu i rekrutacji studenci i absolwenci znajdą na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy menadżerskie i praktyki”.

Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na Naszej stronie www.tesco.pl/kariera.

 

Na aplikacje czekamy do połowy kwietnia 2014.