Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Oferty pracodawców

KGHM Polska Miedź S.A.

ul. M. Skłodowskiej-Curie, 48 59-301 Lubin

09.05.2022

Programista aplikacji i systemów IT

Województwa:
  • dolnośląskie
Branże:
  • Informatyka / Telekomunikacja
Typ:
  • praca

Miejsce pracy: Lubin

Twój zakres obowiązków:

  • Prace analityczne, projektowe i programistyczne związane z tworzeniem, rozwijaniem oraz utrzymaniem klienckich rozwiązań oraz rozszerzeń systemów SAP ERP
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem klienckiego oprogramowania oraz standardowej funkcjonalności systemu SAP ERP
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac, w tym dokumentacji technicznej tworzonego oprogramowania
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem systemu SAP ERP i jego integracją z innymi systemami
  • Bieżąca współpraca z pracownikami z obszaru rozwoju i wdrożeń rozwiązań IT przy tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących rozwiązań
  • Udzielanie wsparcia pracownikom z obszaru eksploatacji i utrzymania rozwiązań IT

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym
  • Znajomość zasad inżynierii oprogramowania
  • Znajomość zasad programowania obiektowego o umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym ( w mowie i w piśmie)
  • Chęć do nauki, ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania ABAP
  • Znajomość środowiska programistycznego SAP ERP
  • Znajomość HTML5/UI5/SAP FIORI
  • Znajomość WebServices
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów prorodzinnych
  • abonamentową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia i naukę języków obcych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • kartę MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, kliknij TUTAJ i wypełnij formularz do dnia 17.05.2022

zobacz pełen profil pracodawcy