Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Project Management Days 2018

Project Management Days 2018 to trzynasta odsłona największej studenckiej inicjatywy o tematyce Zarządzania Projektami w Polsce. Trzydniowa konferencja jest organizowana w dn. 9-11 maja 2018r. z ramienia SKN Zarządzania Projektami wraz z Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jej celem jest propagowanie wiedzy oraz stworzenie środowiska networkingowego wśród przedstawicieli biznesu, studentów oraz pasjonatów Project Managementu.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na niezwykle wysoki poziom wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów ale również dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu oraz chęci dostarczenia uczestnikom pewnych unikalnych wartości- w tym niezapomnianych doświadczeń i praktycznej wiedzy.

Uczestnicy mają ekskluzywną możliwość skorzystania z bezpośredniego kontaktu z ludźmi sukcesu, nawiązania istotnych relacji biznesowych, wzięcia udziału w wyjątkowych konkursach oraz zwieńczenia swojego uczestnictwa udziałem w elitarnej Gali PMDays.

Liczba miejsc jest ograniczona, aby zapewnić optymalną jakość konferencji. Wszelkie informacje można znaleźć na naszych kanałach:

http://pmdays.pl/
https://web.facebook.com/ProjectManagementDays/

Do zobaczenia na PMDays 2018!