Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

ProJuvenes 2014 już 7 listopada!

Nagrody ProJuvenes to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów RP od 2013 roku. W trakcie gali 7 listopada 2014 roku po raz drugi wręczymy wyróżnienia dla najlepszych firm, instytucji i osób nominowanych przez środowisko studenckie.

Misją ProJuvenes jest nagradzanie tych, którzy odznaczają się dobrą współpracą z młodzieżą, zwłaszcza ze studentami szkół wyższych. Chcemy w ten sposób stworzyć dobrą atmosferę wokół działań wspierających młodych ludzi (pro juvenes).

Druga edycja uroczystej Gali wręczenia Nagród Środowiska Studenckiego ProJuvenes odbędzie się 7 listopada 2014 roku w warszawskim teatrze Palladium. Weźmie w niej udział kilkaset osób, zwłaszcza działaczy studenckich i młodzieżowych, a także zaproszeni goście. Na gali pojawią się liderzy środowiska studenckiego oraz osoby, firmy
i instytucje nominowane do nagród środowiska studenckiego.

Celem naszej Gali jest integracja studentów z całej Polski, przedstawicieli różnych uczelni, miast i środowisk. Ponadto pragniemy wspierać udział młodych ludzi w kreowaniu rzeczywistości społeczno-gospodarczej w naszym kraju. To ludzie, którzy są dziś młodzi, będą w przyszłości zobowiązani do dbania o całe nasze społeczeństwo i jego przyszłość.

Znamy już nominowanych do tegorocznych nagród ProJuvenes w 6 kategoriach. Zgłoszeń dokonali studenci, a spośród nich kapituła wyselekcjonowała następujących nominowanych:

Kategoria: Juwenalia

· Juwenalia PW 2014

· Juwenalia Rzeszowskie

· Juwenalia w Szczecinie

· jUWenalia

· Kortowiada

· Kozienalia

Kategoria: Kultura Studencka

· Kabaret Straszaki

· Kulturalia

· Mistrzostwa Polski Smoczych Lodzi

· Stage4YOU

Kategoria: Media Studenckie

· Akademickie Radio Luz

· Gazeta Studencka UZetka

· MAGIEL

· SETA

· TV@UZ

· Uniwerek.TV

Kategoria: Naukowy Projekt Roku

· Inspiration Mars Student Design

· Iron Warriors

· Łazik Badawczy Scorpio

Kategoria: NGO

· Forum Młodych Dyplomatów

· Fundacja Rozwoju Wolontariatu

· PAH

Kategoria: Studencki Projekt Roku:

· Bolid wyścigowy

· Coolturalny Student UZ

· Dotknij Piersi

· Festiwal BOSS

· Humaniści kontratakują

· Wystawa Dzieło Przypadku

 

Do 5 listopada trwa głosowanie, które wyłoni zwycięzców. Zagłosować można na fanpage’u Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej: www.facebook.com/parlamentstudentowrp