Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Przegląd Kabaretów „KOPYTKO

Już po raz ósmy studenci z całej Polski, przez cztery dni, będą mieli okazję zaprezentować się na Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej i udowodnić jak niezwykle są utalentowani. Pokażą, że potrafią zatańczyć w rytm każdej melodii, rozbawić widownie do łez, zaimprowizować coś zabawnego i błyskotliwego, porywając za sobą zgromadzoną publiczność, a także okiełznać żywioł w trakcie pokazu fireshow. A wszystko to w pięknym i kolorowym mieście Kopernika, w wiosennej scenerii.

W tym roku studenci będą mogli zaprezentować swoją twórczość w czterech kategoriach!

Przegląd Kabaretów „KOPYTKO”  – Najbardziej znany, cieszący się zainteresowaniem i rosnącą z roku na rok sławą, przegląd młodych kabaretów z całej Polski.


Przegląd Grup Improwizacyjnych „IMPRO” – Totalna nowość. Po raz pierwszy w historii TSKS przegląd grup improwizacji kabaretowej, które na oczach widzów i przy ich pomocy będą tworzyć przezabawne skecze.

 

Przegląd Grup Fireshow – Powrót do dawnej tradycji. Na TSKSach zagości ponownie, po wielu latach nieobecności, przegląd grup fireshow, w  samym centrum naszego miasteczka akademickiego.

 

Pokaz Grup Tanecznych „DANCEFLOOR FIGHT” – Kolejna nowość, eksperymentalne wydarzenie – pojedynek grup tanecznych, które zaprezentują się w swoich stylach tanecznych, jak i stylach konkurencji.


Festiwal odbędzie się w dniach 30 marca – 2 kwietnia w Toruniu.
Do dnia 1 marca trwa etap zbierania zgłoszeń.
Po 15 marca znany będzie dokładny program festiwalu.

Warto zajrzeć: www.tsks.umk.pl
i odwiedzić fanpage: Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej

Do udziału w VIII edycji Toruńskich Spotkaniach Kultury Studenckiej zaprasza wszystkich utalentowanych studentów z całej Polski, Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu