Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Przetestuj się z "Eurostudentem"!

Rozmowa kwalifikacyjna. Rekrutant zadaje ci proste pytanie „ Jakie są twoje mocne i słabe strony?” , a ty nie wiesz co odpowiedzieć. Ciężko myślisz, a po chwili nieskładnie odpowiadasz. Ale wcale nie musi tak być! Dzięki testom psychometrycznym nie będziesz miał już z tym problemu.

Na podstawie testów psychometrycznych można określić zachowanie osoby badanej w sytuacjach pozatestowych. Do tej grupy należą m.in. testy motywacyjne czy osobowościowe. Testy motywacyjne pozwolą określić twój poziom motywacji. Dadzą odpowiedź na pytanie: co bardziej motywuje cię do efektownej pracy i jakie stanowisko będzie dla ciebie najlepsze. Z kolei testy osobowościowe pokażą kim tak naprawdę jesteś. Ukażą twoje zalety i wady, nad którymi będziesz mógł popracować.
Warto więc przed rozmową kwalifikacyjną nie tylko zapoznać się ze strukturą danej firmy, ale przede wszystkim lepiej poznać samego siebie. Wtedy rozmowa rekrutacyjna będzie o wiele łatwiejsza i nie będziesz miał problemów z odpowiedzią na najprostsze pytania.
 
Testy psychometryczne znajdziesz tutaj.
 
W maju ruszył nowy serwis Eurostudenta dzięki któremu możesz rozwiązać testy psychometryczne www.testy.eurostudent.pl
 
 
Wraz z kolejnymi numerami Eurostudenta na portalu www.testy.eurostudent.pl pojawią się opisy poszczególnych testów. Będziesz miał również szansę przekonać się, na czym polegają, rozwiązując je on-line.
 
Patronem serwisu jest PTE PZU.