Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Przetestuj się z "Eurostudentem"!

Po raz kolejny znudzony siedzisz przed komputerem i rozwiązujesz test na facebooku „Jaką postacią z kreskówki jesteś?” czy też „Kim byłeś w poprzednim wcieleniu?”. A może lepiej rozwiązać jakiś test, który naprawdę ci w czymś pomoże?

Takim testem może być test osobowości, motywacji czy też zdolności intelektualnych. Wszystkie te testy zalicza się do grupy testów psychometrycznych, czyli takich, które pozwalają na podstawie zachowania się osoby badanej w sytuacji testowej wnioskować o jej zachowaniu w sytuacjach życiowych. Rozwiązanie takiego testu pomoże ci pogłębić wiedzę o samym sobie. Zobaczysz co bardziej cię motywuje albo sprawdzisz swoją inteligencje emocjonalną. Lepiej poznasz swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu twoje życie może stać się łatwiejsze. Przetestuj się już teraz! Wystarczy kliknąć tutaj.
 
Wraz z kolejnymi numerami Eurostudenta na portalu www.testy.eurostudent.pl pojawią się opisy poszczególnych testów. Będziesz miał również szansę przekonać się, na czym polegają, rozwiązując je on-line.
 
Patronem serwisu jest PTE PZU.