Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Przychodzi pracodawca do studenta…

Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Gdańskiej organizują na początku marca studenci działający w gdańskim oddziale organizacji BEST, skupiającej od dwudziestu lat adeptów wyższych szkół technicznych z 77 krajów europejskich.

Udział w imprezie zadeklarowało około 15  firm z branży informatycznej, konsultingowej, motoryzacyjnej i elektronicznej. Wygląda na to, że to spotkanie stanie się doskonałą okazją do skonfrontowania oczekiwań pracodawców i wyobrażeń oraz potrzeb studentów. Odwiedzający Targi studenci będą mieli niepowtarzalną okazję aplikowania na atrakcyjne praktyki, staże a nawet stanowiska pracy! Co więcej, wszystko to będą mogli zrobić na „oknie” między zajęciami ponieważ Targi odbędą się na dziedzińcu Północnym Uczelni.    
 
Targom towarzyszyć będzie debata na temat możliwości, ale też trudności związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w Polsce. Zapraszamy już 3 marca do pięknego dziedzińca Politechniki Gdańskiej.
– Może to być doskonała okazja na znalezienie wymarzonej pracy – zachęca Ludwika Frączkowska, współorganizatorka wydarzenia – Mamy nadzieję, że młodzi inżynierowie, którzy dzięki targom będą mieli możliwość porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, lepiej uświadomią sobie jakie są wymagania na współczesnym rynku pracy.

Imprezę współorganizują Biuro Karier Studenckich PG i Biuro Transferu Technologii PG.

Rozpoczęcie targów:
3 marca 2009; godzina 9:00

Dziedziniec Północny PG