Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

PZU czeka na studentów!

PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc. Tegoroczny program promuje hasło „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”.

 

Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej czy underwritingu.

 

 

 

To już kolejna edycja Programu Praktyk i Staży. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z młodymi, zdolnymi i ambitnymi ludźmi. Cieszy nas to, że studenci i absolwenci od lat chcą wiązać swoją karierę z PZU i zdobywać u nas pierwsze doświadczenie zawodowe. Oferujemy im konkretne, merytoryczne zadania oraz wsparcie profesjonalnych i inspirujących mentorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

 

 

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca do końca września. Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

 

Chcemy dać potencjalnym kandydatom jak najwięcej informacji o możliwościach, jakie daje udział w programie. Dlatego w kwietniu planujemy tygodniowe wydarzenie online, podczas którego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się wirtualnie z naszymi rekruterami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, które praktyki lub staże będą najciekawsze dla kandydatów. O szczegółach wydarzenia będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.

 

Podobnie jak w poprzednich latach, oferta praktyk skierowana jest do studentów co najmniej drugiego roku studiów oraz do absolwentów do roku po ukończeniu edukacji. Z kolei na staż mogą aplikować studenci co najmniej trzeciego roku studiów oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu nauki na uczelni. Do tej pory ponad połowa uczestników Programu Praktyk i Staży po jego zakończeniu znalazła stałe zatrudnienie w PZU.

Kampania promująca program potrwa do 26 kwietnia, a cały proces rekrutacji odbędzie się w formule online.

Więcej na:

Facebook: https://www.facebook.com/pzukariera/

Instagram: https://www.instagram.com/pzukariera/

Twitter: https://twitter.com/GrupaPZU

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pzu/

Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: pzu.pl/praktyki.

Obserwujcie też nasze wydarzenie: https://www.facebook.com/events/176393384147210