Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Quiz "Grasz o staż"!

Weź udział w jesiennym quizie dotyczącym „Grasz o staż”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe – m.in. nowoczesne iPody.

XIII edycja konkursu „Grasz o staż” rusza 4 lutego, wraz z opublikowaniem na stronie internetowej zadań konkursowych. Jak co roku zadania będą dotyczyły różnych dziedzin, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
W konkursie organizowanym przez Gazetę Wyborczą oraz PricewaterhouseCoopers mogą wziąć udział studenci III, IV, V roku oraz absolwenci do 30. roku życia, bez względu na rodzaj uczelni, kierunek oraz tryb studiów. Dzięki „Grasz o staż” młode i aktywne osoby mają szansę na zdobycie często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które stają się przepustką do stałej pracy.
W minionej, XII edycji konkursu „Grasz o staż” fundatorami staży zostało 57 firm, 11 agencji reklamowych i domów mediowych ze Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, 10 organizacji pozarządowych i 13 fundatorów nagród dodatkowych. Ufundowali oni 230 praktyk w Polsce i za granicą oraz 25 zestawów nagród dodatkowych, w skład których weszły: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia, laptopy, nagrody książkowe, prenumeraty magazynów.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.grasz.pl.
* * *
Konkurs „Grasz o staż” organizowany jest od 1996 roku przez firmę PricewaterhouseCoopers oraz Gazetę Wyborczą. Daje on młodym i aktywnym osobom szansę na zdobycie często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które stają się przepustką do stałej pracy.
78% studentów zna markę „Grasz o staż”, konkurs został też oceniony jako najbardziej profesjonalny
i prestiżowy w badaniu konkursów studenckich, przeprowadzonym w 2005 roku na głównych uczelniach w całej Polsce.