Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Centrum Sekretu w Twoim mieście! Wygraj zestawy przypraw Vegeta

Czy wiesz, co nadaje Twoim potrawom prawdziwego charakteru? Czy zdajesz sobie sprawę, że czasem wystarczy szczypta przyprawy, by danie nabrało pełnego aromatu? Jeśli jeszcze nie zdążyłeś poznać tajemnic prawdziwej kuchni, bądź z nami podczas najbliższego weekendu Sekretów Vegety i stań się kulinarnym mistrzem smaku!

Popisy prawdziwego kunsztu kulinarnego, ciekawostki ze świata kuchni i degustacja potraw, których sekretnym składnikiem są przyprawy Vegeta W Smak to tylko część atrakcji, jakie czekają na odwiedzających krakowski hipermarket Real w najbliższy weekend.


Podczas aktywnych pokazów gotowania profesjonalny kucharz Vegety przedstawi swoje najlepsze sztuczki, odkryje kulinarne tajniki, pokaże co i czym najlepiej przyprawiać oraz jak zawodowe kucharstwo przenieść do swojej kuchni.

Będące – dla miłośników gotowania – swoistym kompendium wiedzy pokazy odbędą się już 30 czerwca i 1 lipca w godzinach 10.00-18.00 przed hipermarketem Real M1 w Krakowie.

Dzięki wspólnemu odkrywaniu kulinarnych tajemnic ich uczestnicy mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

(Partnerami akcji są marki Electrolux i Fackelmann.)

UWAGA KONKURS!!!!!!!!!!!!!!

Chcecie zdobyć atrakcyjne nagrody – jest to możliwe już teraz – wystarczy wysłać swoje zgłoszenie. Zestawy przypraw Vegeta czekają!

Zgłoszenia możecie nadsyłać do 30 lipca. Wygrywa 10., 100. i 200. poprawne zgłoszenie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!! Nagrody czekają.

 


Wyniki konkursu

Nagrody otrzymują:

Monika B. Bolesławiec
Katarzyna G. Międzylesie
Marta D. Łąka Prudnicka

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody wysłaliśmy pocztą.