Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Druga edycja konkursu na artykuł o rynku pracy i edukacji

Interesujesz się edukacją lub rynkiem pracy? Chciałbyś wyrazić swoją opinię na ten temat? Masz ochotę sprawdzić się jako badacz społeczny i autor publikacji naukowej? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu na artykuł o rynku pracy i edukacji.

Konkurs skierowany jest do studentów studiów licencjackich i magisterskich. Czekamy na artykuły o charakterze naukowym, odnoszące się do jednego ze wskazanych przez nas zagadnień związanych z aktualną sytuacją na rynku pracy.
 
Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a ich prace  zostaną wydane drukiem. Dyrektor Urzędu Statystycznego w Krakowie, będącego partnerem przedsięwzięcia, przyzna nagrodę dla najlepszego artykułu, w którym wykorzystaną zostaną dane statystyczne z serwisu www.stat.gov.pl.
 
Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca b.r.
 
Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych: www.obserwatorium.malopolska.pl oraz www.wup-krakow.pl.