Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

EYe on Tax i EY Financial Challenger

Ernst & Young otwiera studentom drzwi do kariery – ruszają kolejne edycje konkursów EYe on Tax i EY Financial Challenger.

Ernst & Young zaprasza do udziału w konkursach studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych. W poprzednim roku akademickim wzięło w nich udział ponad 1300 zespołów z całej Polski. Najlepszym firma oferuje płatne praktyki oraz atrakcyjne nagrody, których pula w tym roku wynosi jeszcze więcej, niż we wcześniejszych edycjach!

W konkursie EY Financial Challenger zadaniem uczestników jest przeprowadzenie transakcji sprzedaży lub kupna spółki, wykonanie wyceny i przygotowanie odpowiednich analiz finansowych. Konkurs oparty jest na studium przypadków, z którymi na co dzień spotykają się doradcy z branży. Wyzwania stawiane uczestnikom konkursu dają przedsmak pracy w branży transakcyjnej. Do wygrania m.in. 30 000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego i wiele innych!

EYe on Tax to praktyczna możliwość zapoznania się studentów z pracą profesjonalnych doradców podatkowych. Zespoły wyłonione podczas zmagań uczelnianych, polegających na rozwiązywaniu zadań – kazusów prawnych dotyczących polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego, spotykają się w Warszawie na finale konkursu, którym jest rozprawa sądowa, w której w rolę arbitrów wcielają się
eksperci z działu Doradztwa Podatkowego. Do wygrania m.in. 24 000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego i inne atrakcyjne nagrody.

Udział w konkursach to nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia, ale również doskonała okazja do sprawdzenia i wykorzystania w praktyce wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach.

Zbierz 3 lub 4 osoby i zgłoś zespół do 19 listopada!
Więcej informacji na www.ey.com.pl/kariera