Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

“Go Green in the City”- wygraj praktyki, pracę, a nawet podróż dookoła świata!

Schneider Electric globalny specjalista w zarządzaniu energią ogłosił rozpoczęcie ”Go Green in the City”, innowacyjnego, międzynarodowego konkursu skierowanego do studentów kierunków ekonomicznych i inżynieryjnych.

Energia staje się coraz rzadzszym i droższym zasobem. Sektor energetyczny przechodzi przez okres rewolucyjnych zmian technologicznych. Dlatego też firmie Schneider Electric, jako globalnemu ekspertowi w dziedzinie zarządzania energią, zależy na ciągłym tworzeniu.

 


Jak efektywnie wykorzystać energię w mieście?

Studenci, którzy znają odpowiedź na to pytanie mogą wziąć udział w konkursie. Zadaniem jest stworzenie inteligentnego systemu zarządzania energią w mieście i przedstawienie swojego pomysłu organizatorowi konkursu. Regulamin konkursu nie ogranicza formy prezentacji projektu: może to być tekst na dwie kartki papieru, minutowy film lub pokaz slajdów.


Teraz i ty możesz być częścią tego procesu!

Udział w konkursie jest szansą zdobycia cennych, często pierwszych poważnych doświadczeń, które najczęściej stają się przepustką do stałej pracy. Przedstaw swój pomysł na inteligentne wykorzystanie energii! Twój zespół może wyjechać na finał do Paryża, wygrać praktyki oraz oferty pracy w Schneider Electric, a nawet podróż dookoła świata!


 

Termin nadsyłania zgłoszeń 3 marca 2013 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie:   http://gogreeninthecity.com/