Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs Experience PwC rozstrzygnięty!

W ósmej edycji konkursu zwyciężył zespół w składzie: Hubert Guzera, Katarzyna Marchewka, Jakub Michałeczko, Michał Orłowski, Bartosz Rymkiewicz, Marek Sikorski.

Konferencja Finałowa odbyła się pod Warszawą, w dniach 7–9 grudnia 2012 r. Laureatów nagrodzono iPodami, zestawami publikacji naukowych PWN oraz innymi atrakcyjnymi upominkami rzeczowymi. Indywidualną nagrodę główną zdobyła Katarzyna Tomczyk, studentka  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Katarzyna otrzymała od PwC m.in. voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 zł.

W ramach konkursu przyznano wyróżnienia w postaci praktyk i szkolenia w PwC oraz roweru. Trzydziestu finalistów Experience PwC wyłoniono  w drugim etapie konkursu, który polegał na indywidualnym rozwiązaniu case study on-line z wybranej dziedziny:  audytu, podatków lub doradztwa biznesowego. Na trzydniowej konferencji jej uczestników powitała Olga Grygier-Siddons, prezes PwC. Następnie wcielili się oni w  rolę członków zespołów audytorsko- doradczych, które do późnego popołudnia drugiego dnia konferencji pracowały nad rozwiązaniem złożonego zadania biznesowego. Finaliści mieli możliwość konsultowania wszelkich wątpliwości z ekspertami PwC, jak również pozyskiwania  dodatkowych informacji od osób  odgrywających rolę ich klientów, co było niepowtarzalną okazją do sprawdzenia nie tylko swojej wiedzy, ale również umiejętności  interpersonalnych.

Wyniki i efekty końcowe całodniowych zmagań uczestnicy przedstawiali w formie prezentacji. Mimo napiętej agendy, nie  zabrakło również czasu na integrację i dobrą zabawę! Serdeczne gratulacje dla wszystkich finalistów i laureatów tegorocznej edycji Experience PwC.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: www.experiencepwc.pl. Partnerzy konkursu: empik school, Wydawnictwo  Naukowe PWN Patroni medialni: „Eurostudent”, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl