Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs karierowy z Eurostudentem – wygraj atrakcyjne nagrody!

Czekają: Olive Green: Kurs angielskiego z filmem interaktywnym; Trening głosu. Praktyczny kurs dobrego mówienia; Audiobook: Angielski Kryminał z ćwiczeniami Cold Little Hand.

Olive Green: Kurs angielskiego z filmem interaktywnym (SuperMemo)
Nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego oparty na interaktywnym filmie akcji. Pełnometrażowy film sensacyjny zapewnia rozrywkę w stylu Jamesa Bonda. Oparty na filmie kurs języka angielskiego od poziomu podstawowego A1 do zaawansowanego C1 umożliwia skuteczną i przyjemną naukę nawet 25 tysięcy słów. Co więcej, w każdej scenie to ty decydujesz o przebiegu akcji filmu, uczestniczysz w dialogach interaktywnych z bohaterami, a także rozwiązujesz zręcznościowe i językowe łamigłówki. Dzięki metodzie SuperMemo trwale zapamiętujesz pojedyncze słówka i całe zwroty. Zaczynasz posługiwać się autentycznym językiem angielskim, a twój zasób słownictwa staje się coraz bogatszy.
Wygraj zestaw składający się z kursu na PC (na DVD-ROM) + drukowanego podręcznika + MP3 + kursu na Androida.

Trening głosu. Praktyczny kurs dobrego mówienia (Samo Sedno)

Jeśli chcesz mówić mocnym, pięknie brzmiącym głosem i nie obciążać przy tym swoich strun głosowych – ta książka jest właśnie dla ciebie. Poradnik adresowany jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze świadomą pracą nad głosem, jak i do bardziej doświadczonych czytelników, którzy chcą udoskonalić podstawy dobrego mówienia. W książce znajdziesz porady, składające się na praktyczny kurs pracy nad głosem. Praktyczną część książki stanowią dokładnie opisane ćwiczenia, ułożone w 10 lekcji. Dodatkowo na dołączonej do książki płycie nagrano 21 ćwiczeń relaksacyjnych i głosowych do samodzielnego wykonania. Po lekturze książki i precyzyjnym wykonaniu zaproponowanych w niej ćwiczeń będziesz dysponował sprawdzonymi narzędziami do skutecznego rozwiązywania problemów głosowych, opanujesz sztukę prawidłowego oddechu, wyraźnej artykulacji i zdrowego posługiwania się głosem. Dzięki temu będziesz potrafił swobodnie komunikować się z rozmówcami lub przekazywać informacje.
Atrakcyjne książki do wygrania.

Audiobook: Angielski Kryminał z ćwiczeniami Cold Little Hand (Edgard)
Współczesny Londyn. Harper, tajny agent działający na zlecenie Interpolu podejmuje się misji rozpracowania kartelu handlarzy książek. Książek niezwykłych – białych kruków wartych miliony. Biznes opanowany jest przez przestępców, jugosłowiańskich zbrodniarzy wojennych i ich brytyjskich pomocników. Aby kontynuować śledztwo Harper musi wyjechać do byłej Jugosławii… „Cold Little Hand” to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, zaś dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B1-B2).
Wygraj zestaw składający się z: audiobooka na płycie CD i książki.

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.
Wygrywa co 20. poprawne zgłoszenie – do wyczerpania nagród.

Konkurs zakończony, oto lista zwycięzców:
Agnieszka M. Poznań
Karolina Z. Poznań
Klaudia Sz. Katowice
Krystyna K. Warszawa
Mesalina Ch. Kraków
Jakub M. Katowice