Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs Quest day dla przedsiębiorczości

Quest day jest zabawą internetową, podczas której uczestnicy konkursu zmierzą się z pytaniami i zadaniami dotyczącymi wiedzy na temat przedsiębiorczości. Na zwycięzcę konkursu czeka sprzęt elektroniczny o wartości 5 000,00 zł!

Quest Day to wyjątkowy konkurs dla młodzieży, który jako pierwszy w Polsce wykorzystuje zjawisko tzw. gryfikacji (ang. gamefication) do celów zabawy edukacyjnej. Jak wygrać?

Wejdź na stronę www.questday.pl załóż konto i w dniach 3-7 października daj się porwać grze i zabawie! Na platformie Quest Day, przez pięć dni będą pojawiać się bloki pytań, na które w zależności od szybkości oraz poprawności odpowiedzi zdobędziesz określoną liczbę punktów. Gra jest zabawą interaktywną, więc spodziewaj się, że w ramach gry trzeba będzie np. wyjść z domu, aby znaleźć odpowiedź na niektóre z pytań.

Celem konkursu jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej, poprzez zwiększanie poziomu wiedzy o przedsiębiorczości. Konkurs „Quest Day dla przedsiębiorczości” organizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2011 oraz współfinansowany przez Ministerstwo Gospodarki.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców sześciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

 
NIE DAJ ZAQUESTIONOWAĆ SWOJEJ WIEDZY!