Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkursy dla studentów!

Chcesz mieć wpływ na to, jak ułoży się Twoja kariera? Weź udział w naszych konkursach i zacznij poziom wyżej! Do wygrania płatne praktyki i atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Dowiedz się więcej o EYe on Tax i EY Financial Challenger. Zbierz i zgłoś 3- lub 4-osoby zespół do 21 listopada 2014 r.


EYe on Tax – X edycja konkursu dla tych, przed którymi podatki nie mają tajemnic. To szansa na zbudowanie doświadczenia zawodowego z najlepszym pracodawcą. Jeśli sprawnie poruszasz się w gąszczu przepisów podatkowych, a Twój wewnętrzny kompas wskazuje kierunek na najbardziej optymalne rozwiązania finansowe, weź udział w konkursie i zacznij poziom wyżej. Wygraj 24 000 zł oraz płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego u pracodawcy nr 1 w Polsce.

 

Zgłoś zespół do 21 listopada na ey.com.pl/EYe_on_Tax

#EyeOnTax

 

Chcesz wziąć udział w konkursie i nie masz zespołu? Zapraszamy na www.Facebook.com/eyeontax

 

 

 

 

 

EY Financial Challenger – dowiedz się, jak wygląda praca profesjonalnego doradcy transakcyjnego. Weź udział w XI edycji prestiżowego konkursu i dowiedz się, jak poskładać istotne elementy, by uzyskać obraz aktualnej sytuacji finansowej spółek i przedsiębiorstw. Wygraj 30 000 zł oraz płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego u pracodawcy nr 1 w Polsce.

Zbuduj swoje doświadczenie zawodowe z EY.

 

Zgłoś zespół do 21 listopada na www.ey.com.pl/challenger

#EYFCh

 

Chcesz wziąć udział w konkursie i nie masz zespołu? Zapraszamy na www.Facebook.com/EYChallenger