Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nie oszczędzaj na doświadczeniach

Można wynieść z okresu studiów jedynie dyplom, a można także o wiele więcej. Doświadczenia branżowego nie da się kupić, ale można je zdobyć jeszcze przed zakończeniem nauki. Najlepszą drogą do tego jest inwestycja w siebie.

Wraz ze wzrostem ilości możliwości zdobycia doświadczenia rosną też oczekiwania pracodawców. Dostęp do wiedzy jest w zasadzie nieograniczony, dlatego też ważne jest, aby orientować się w trendach branżowych i dobrze rozumieć zagadnienia poruszane na zajęciach.

Jak najlepiej zdobyć praktyczne doświadczenie, nie poświęcając jednocześnie nauki na studiach?

Początek jesieni obfituje w możliwości szybkiego zdobycia doświadczenia i wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na studiach. Teraz możesz wziąć udział w najbardziej wyjątkowych konkursach EY, gdzie na zwycięzców czeka nawet 30 000 PLN, nagrody elektroniczne, bilety lotnicze i szkolenia. Studenci zainteresowani prawem i ekonomią biorąc udział w najbardziej prestiżowym konkursie w tej dziedzinie, mogą przekonać się, że żaden biznes nie może funkcjonować bez podatków. Uczestnicy EYe on Tax zmierzą się m. in. ze strategią i sporami podatkowymi, cenami transferowymi, analizą ryzyka wielkich transakcji czy ulgami i dotacjami inwestycyjnymi. Z kolei EY Financial Challenger adresowany jest przede wszystkim do studentów zainteresowanych tematyką corporate finance. Ci, którzy widzą się w świecie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, wyceny spółek czy restrukturyzacji, mogą sobie już ostrzyć zęby na nadchodzące wyzwania.

Do obu konkursów zapraszamy zespoły 3 lub 4 osobowe. Rejestracji można dokonać przez stronę eykonkursy.pl. Poza ogromem realnych wyzwań i ciekawą formułą, gwarantujemy też możliwość nawiązania relacji z najlepszymi doradcami podatkowymi i transakcyjnymi, naszymi rekruterami oraz innymi wschodzącymi gwiazdami świata biznesu. Rok temu w konkursach wzięło udział ponad 2 500 uczestników. Ty ze zdobytym doświadczeniem pokierujesz karierę tam, gdzie wybierzesz.