Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozwijaj uważność i wygrywaj nagrody – ZAKOŃCZONY

Jeżeli masz poczucie, że życie toczy się bardzo szybko i coś ci z niego umyka – czytaj dalej i wygraj superksiążkę!

Rozwijanie uważności na co dzień, Małgorzata Jakubczak

 
Tracimy sens życia, ciągle jesteśmy pośpiechu, w stresie. Brak nam szczęścia, spokoju, harmonii.

Zatrzymajmy się na chwilę i sięgnijmy po ciekawą książkę „Rozwijanie uważności na co dzień”, Małgorzaty Jakubczak. To rozważania o rozwijaniu uważności w wielu aspektach: w komunikacji, relacjach, emocjach.


Książka wprowadza czytelnika w zagadnienia związane z uważnością jako kompetencją osobistą, wspierającą poczucie satysfakcji życiowej i szczęścia. Autorka omawia specyfikę uważności w aspekcie wiedzy, umiejętności i nastawień, które wspierają rozwój samoświadomości i budują szczególny rodzaj postawy życiowej.


Publikacja podpowiada jak świadomie budować relacje z ludźmi i z tymi aspektami rzeczywistości, które bezpośrednio wpływają na samopoczucie (z czasem, obowiązkami domowymi, pracą, karierą, z pieniędzmi itp.) Przede wszystkim jednak autorka kieruje uwagę czytelnika na relacje z samym sobą, z ciałem, myślami, emocjami. Świadomość wpływu myśli i emocji na powstawanie stresu, radzenie sobie z nim, stanowi fundament spełnionego, szczęśliwego życia.

Książka może być inspiracją dla osób, które pragną żyć pełnią życia, czerpać satysfakcję z pracy i relacji międzyludzkich. Pomoże im zachować świeżość i entuzjazm, a także zapobiegać efektowi wypalenia w pracy i w życiu prywatnym.

JAK ZDOBYĆ KSIĄŻKĘ – wystarczy wysłać do nas zdłoszenie, wygrywa 55. zgłoszenie.

Konkurs trwa do 30 kwietnia.

 

Książkę wygrał Damian D. z Warszawy