Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ruszyła IX edycja konkursu Vision 2025

Penta Investments znów ufunduje nagrody o wartości 5.000 EURO

Rozpoczęła się IX edycja konkursu Vision 2025, organizowanego przez Penta Investments – środkowoeuropejską grupę inwestycyjną, znana na polskim rynku m.in. z inwestycji w sieć Żabka Polska, grupę Empik, mrożonkową grupę Iglotex czy operatora zakładów sportowych Fortuna.W zmaganiach o nagrody warte do 5.000 EURO – obok studentów z Czech i Słowacji – już po raz czwarty udział wezmą także studenci z Polski.

 

Głównym celem organizowanego przez Penta Investments konkursu Vision 2025 jest zachęcenie studentów do analizy potencjalnych zmian i kierunków rozwoju wybranych obszarów polityki, gospodarki oraz biznesu. Jury weźmie pod uwagę przede wszystkim innowacyjność, kreatywność, spójność i precyzję analizy oraz perspektywiczne ujęcie wybranego tematu. Prace konkursowe należy składać do 31 sierpnia 2012.

 

Do tej pory Penta Investments nagrodziła 4 studentów z Polski. W 2011 roku nagrodę odebrali Pani Beata Bogusz oraz Pan Paweł Chrzan ze Szkoły Głównej Handlowej.

Wszelkie informacje na temat Vision 2025, w tym regulamin, są dostępne na stronie internetowej organizatora www.pentainvestments.com w zakładce Działalność społeczna, a także na profilu konkursu na portalu Facebook: www.facebook.com/Vision2025.