Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Taxand Challenge nr 5 – zmierz się z innymi na podatki!

Już 28 listopada br. rozpoczną się eliminacje do 5 edycji konkursu Taxand Challenge. Wszystkich studentów i młodych absolwentów zainteresowanych udziałem w konkursie, zachęcamy do logowania się na stronie konkursu www.taxandchallenge.pl.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, konkurs podzielony został na trzy etapy. Finał z udziałem 8 najlepszych uczestników odbędzie się 28 stycznia 2012 r. w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. miesięczny płatny staż w biurze Taxand w Paryżu lub New Delhi.
 
Jeśli posiadasz profil w serwisie społecznościowym Facebook.com i jesteś zainteresowany konkursem dołącz do użytkowników strony Taxand Challenge. Znajdziesz na niej m.in. podpowiedzi dla uczestników konkursu, ciekawostki podatkowe, informacje o naszej obecności na studenckich targach pracy oraz konkursy z nagrodami. Na Facebook.com będziemy też informować o kolejnych artykułach publikowanych w listopadzie w dzienniku „Rzeczpospolita” – ich znajomość będzie pomocna przy rozwiązywaniu konkursowych zadań.
 
Zapraszamy na stronę www.taxandchallenge.pl, gdzie znajdują się wszystkieszczegóły dotyczące konkursu.
 
Zespół Accreo Taxand
 
P.S. Sprawdź nas też nawww.experiencetaxand.pl i poznaj aktualną ofertę płatnych praktyk i staży.