Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tax’n’You 2012 – konkurs wiedzy podatkowej

Firma doradcza KPMG jest organizatorem V już edycji konkursu podatkowego Tax’n’You dedykowanego studentom i absolwentom uczelni wyższych z całej Polski. Konkurs daje możliwość sprawdzenia wiedzy akademickiej młodych ludzi, którzy swoją przyszłą karierę wiążą z zawodem doradcy podatkowego. Ponadto udział w konkursie jest okazją do zdobycia cennych nagród.

 

Nagrody do wygrania!
Na finalistów czekają: umowy o pracę i płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, nagrody finansowe w wysokości: 15 000, 10 000 i 5 000 PLN ufundowane przez KPMG oraz atrakcyjne upominki rzeczowe przekazane przez Partnerów Strategicznych Konkursu.
 
 
Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich podejmujących edukację II stopnia, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2011 roku, zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1) wejść na stronę www.taxandyou.pl,
2) wypełnić formularz zgłoszeniowy,
3) rozwiązać ankietę konkursową.
 
 
Zgłoszenia udziału w konkursie należy przesyłać w terminie 16-30 kwietnia 2012 r.
 
 
Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na www.taxandyou.pl Relacje zwycięzców poprzednich edycji Tax’n’You dostępne są nawww.youtube.com/KPMGPoland
 
Tax’n’You 2012 wspierają:
Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Partnerzy Strategiczni: empik school, Imperium Szkoleniowe, Kross, Ochnik, OKI, Nestlé,
Wolters Kluwer
Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Harvard Business Review Polska, Money.pl, forsal.pl, Eurostudent, Gazeta Studencka, Kariera.com.pl, pracuj.pl, Semestr, students.pl
Partnerzy Studenccy: AIESEC, ELSA Poland