Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Uwaga konkurs: wygraj preparat wspomagający opalanie i przedłużający efekt opalonej skóry

Wystarczy wysłać zgłoszenie!

Suplement diety o nazwie SOLASTYNA FORTE pomaga w uzyskaniu naturalnego kolorytu opalenizny bez konieczności przebywania na słońcu, przedłuża efekt opalania a także wzmacnia skórę po intensywnym opalaniu i przebywaniu na słońcu nadając  jej zdrowy wygląd.

Teraz wszystkie osoby chcące w bezpieczny sposób przyspieszyć proces opalania i co najważniejsze dłużej cieszyć się piękną opalenizną mogą sięgnąć po suplement diety SOLASTYNA FORTE. Preparat ten pomaga w uzyskaniu naturalnego koloru opalenizny bez konieczności przebywania na słońcu, wzmacnia i przedłuża efekt opalania, ochrania i wzmacnia skórę po intensywnym opalaniu i przebywaniu na słońcu nadając jej zdrowy wygląd.

Suplement diety SOLASTYNA FORTE zawiera w swoim składzie beta-karoten będący naturalnym przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Beta-karoten jest doskonałym filtrem przeciw promieniowaniu UV, a jednocześnie jako barwnik nadaje skórze właściwy odcień opalenizny. Kwas foliowy wpływa pozytywnie na strukturę tkanki skórnej. Witaminy E, C i nicyna odgrywają ważną rolę w przemianach metabolicznych skóry. Stosowanie preparatu umożliwia skórze nabranie właściwego kolorytu opalenizny, który zostaje wzmocniony w czasie przebywania na słońcu. Preparat sprawia, że opalenizna utrzymuje się znacznie dłużej.

 

UWAGA KONKURS – WYGRAJ OPAKOWANIE SOLASTYNY • Wystarczy wysłać zgłoszenie.
 • Wygrywa co 10. zgłoszenie do wyczerpania nagród.
 • Konkurs trwa do końca września 2012 roku.

   

  Nagrody otrzymują:
   
  Barbara P. Częstochowa
   
  Piotr B. Poznań
   

  Anna P. Świątniki Górne