Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Weż udział w konkursie Grasz o staż

Do 4 kwietnia studenci i absolwenci z całej Polski mają szansę spróbować swoich sił w grze o płatne praktyki i cenne nagrody dodatkowe!

Już po raz 16. firma PwC oraz „Gazeta Wyborcza” zapraszają studentów III, IV i V roku studiów magisterskich jednolitych, studentów III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie przekroczyli 30 roku życia do udziału w konkursie „Grasz o staż”.

Wygrana jest szansą na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w najbardziej prestiżowych firmach i instytucjach z całego kraju” – mówi Anna Budzich, koordynator „Grasz o staż” w PwC. „Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej konkursu – www.grasz.pl – wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pełni rolę CV, a następnie rozwiązać jedno, dwa lub trzy zadania do wyboru z 87 opublikowanych na stronie. Na zgłoszenia uczestnicy mają czas do 4 kwietnia do godziny 23:59.”

W 16. edycji konkursu uczestnicy mają szansę wygrać staże z takich dziedzin jak biotechnologia, analiza finansowa, nieruchomości, BHP, komunikacja, marketing, kampanie on-line, PR, badania konsumenckie, energetyka, elektroenergetyka, gazownictwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwiązania IT, CRM, logistyka, prawo, obsługa klienta, sprzedaż, telekomunikacja, rachunkowość oraz zarządzanie projektami.

Dodatkowo na najlepszych uczestników oprócz wymarzonych staży czekają także atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 150 000 zł. Do wygrania są między innymi: tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii, kurs Akademii Komunikacji Marketingowej, wiele studiów podyplomowych,szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.

Udział w konkursie jest ciekawym i wartościowym doświadczeniem. Ostatecznie próbujemy swoich sił i konkurujemy z ludźmi z całego kraju. A czy może być większa frajda z bycia laureatem i w pokonaniu kilkuset osób? Zapewniam, że to uskrzydla i sprawia, że mamy poczucie pokonania wielu własnych słabości. Dodatkową motywacją jest możliwość odbycia płatnego wakacyjnego stażu oraz szansa na zdobycie doświadczenia, które wzbogaci nasze CV.” – mówi Paulina Gibasiewicz, laureatka 15. edycji konkursu.

Szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań konkursowych dostępna jest na stronie internetowej www.grasz.pl.