Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rajd Politechniki Krakowskiej

Już po raz 45 na terenie jeden z malowniczo położonych wiosek górskich odbędzie się Rajd Politechniki Krakowskiej, najstarsza oraz największa impreza tego typu w Polsce. Od kilku lat uczestniczy w nim ponad 6000 studentów pochodzących z najdalszych zakątków Polski. Wszystkich uczestników jednoczy dobra zabawa, poznanie przyrody oraz chęć odpoczynku od sal wykładowych.

45 Rajd odbędzie się w dniach 3 – 6 maja w Milówce ( pow. Żywiecki). Podczas pięciu rajdowych dni odbywa się wiele atrakcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsze dwa są przeznaczone na wycieczki trasami górskimi. Wyznaczone przez organizatorów szlaki oraz ich specyfika ma na celu odsłonić całe piękno przyrody. Dla najtrwalszych „górali” przewidziane są wspaniałe nagrody. Kolejne dni stoją pod znakiem wielkiej imprezy plenerowej z szeregiem koncertów konkursów oraz zabaw sportowo-turystycznych. Podczas poprzednich Rajdów zagrali dla nas m. in. T Love, Ira , Strachy na Lachy, KSU, Łzy, Akurat oraz wiele innych . W tym roku planujemy zaprosić Akurat, Carrantuohill, Pawła Kukiza z zespołem Piersi, Stare Dobre Małżeństwo oraz zespół Tabu.
            45 Rajd to impreza, w której najważniejsi są jej uczestnicy, którym to funduje się specjalny darmowy Pociąg Rajdowy kursujący na trasie Kraków- Milówka oraz Milówka-Kraków. Wszystkie pozycje harmonogramu XLV RAJDU wynikają z głosów zainteresowanych (w większości studentów) wypowiadających się na licznych forach internetowych bądź sondach poświęconych rajdowi. Takie podejście do organizacji sprawia, iż Rajd w dużej mierze spełnia oczekiwania swoich przyszłych uczestników, a sztab organizacyjny robi wszystko, aby tak się stało.
            Więcej Informacji o Rajdzie można znaleźć na stronie oficjalnej stronie internetowej Rajdu www.45rajd.pk.edu.pl