Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Realizuj swoje marzenia w Wawel!

Dołącz do nas już dziś. Rekrutację prowadzimy przez cały rok.

Wawel S.A. to znany i ceniony lider branży słodyczowej w Polsce. Od ponad 100 lat produkujemy słodycze obecne w 40 krajach na pięciu kontynentach. W naszej ofercie znajdziesz blisko 150 produktów w 10 kategoriach. Od 1998 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doceniły nas milionowe rzesze konsumentów, którzy uwielbiają nasze wyroby, a także szerokie grono ekspertów branżowych.

W 2006 r. przenieśliśmy całą naszą produkcję do nowoczesnej fabryki w Dobczycach pod Krakowem, a obecnie intensywnie pracujemy nad jej rozbudową. Należymy do liderów innowacji, stale inwestując w zakup nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych, dzięki czemu osiągamy perfekcyjną jakość naszych produktów.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję i pasję do zmian, czego efektem są ciągłe prace nad udoskonalaniem obecnych produktów, a także wykorzystanie osiągnięć nauki i techniki do opracowywania nowych produktów i metod ich produkcji. 

Co ważne, w Wawel S.A. oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić dobro! Nasza potrzeba pozytywnego wpływania na świat sprawia, że dążymy do tworzenia naturalnych i innowacyjnych słodyczy dostępnych na co dzień. Działając w sposób zaangażowany społecznie i sprawnie łącząc tradycję z nowoczesnością, wyznaczamy własną drogę, którą konsekwentnie podążamy. 

Będąc jednym z największych pracodawców w regionie, zapraszamy do współpracy osoby pragnące zdobywać pierwsze doświadczenia, ale i rozwijać posiadane kompetencje zawodowe. Ponieważ w Wawel S.A. pracują ludzie z entuzjazmem i ogromnym doświadczeniem, zapewniamy, iż z przyjemnością podzielą się oni swoją wiedzą, aby wprowadzić do zawodu młodych adeptów, chcących rozwijać się w branży FMCG.

Wyślij CV na rekrutacja@wawel.com.pl lub odwiedź naszą stronę:

Www.wawel.com.pl