Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Red Bull Music Academy 2007 w Toronto

Tegoroczna edycja RBMA udaje się do Toronto na kolejną odsłonę warsztatów. Wszyscy sympatycy przygód z dźwiękiem mogą zgłaszać swój udział od 23 marca do 4 maja.

Producenci, muzycy, didżeje, MC, wokaliści i wszyscy związani ze sceną muzyczną mają szansę wziąć udział w dwutygodniowych warsztatach prowadzonych przez uznane autorytety współczesnej sceny muzycznej na świecie. Uczestnicy mają do dyspozycji wybór urządzeń muzycznych, pulpitów miksujących, sprzętu analogowego, instrumentów akustycznych, mikrofonów oraz oprogramowania do produkcji muzyki. Stwarza to okazję do międzynarodowej współpracy czy sesji nagraniowej.

W ubiegłych latach Akademia gościła w Berlinie, Dublinie, Nowym Jorku, Londynie, San Paulo, Cape Town, Rzymie, Seattle oraz Melbern. Tegoroczna edycja wyląduje w Toronto, jednym z największych i najbardziej kosmopolitańskich miast Ameryki Północnej, położonym na brzegach Jeziora Ontario.

Potencjalni uczestnicy powinni wysłać formularze zgłoszeniowe dostepne choćby na www.redbulmusicacademy.com. Następnie w okresie od 23 marca do 04 maja 2007 należy je przesłać do RBMA wraz z miksem CD lub zestawem własnej muzyki i aktualnym zdjęciem. Później pozostaje tylko czekać na efekty zgłoszeń do lipca. Wtedy stanie się jasne, kto z Polski pojedzie na tegoroczne warsztaty w którymś z dwóch terminów (I semestr: 23 wrzesień – 05 październik 2007, II semestr: 14 październik – 26 październik 2007).