Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Reimagine the possible – poznaj jednego z najlepszych pracodawców! PwC Polska

PwC to jedna z wiodących na świecie firm świadczących usługi doradcze. Działamy w Polsce od 30 lat, pomagając naszym klientom rozwiązywać złożone problemy biznesowe, budować wartość ich firm, zarządzać ryzykiem i podnosić efektywność. Od lat należymy do grona najlepszych pracodawców – w 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym certyfikatem Top Employer Zaufaniem obdarzają nas także studenci – nasza firma po raz kolejny znalazła się w ścisłej czołówce rankingu Pracodawca Roku® AIESEC. Poznaj nas lepiej i zmieniaj zasady gry!

Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce nasz zespół liczy już ponad 6000 osób, w tym 1000 specjalistów IT. Posiadamy biura w 8 miastach, Financial Crime Unit w Gdańsku oraz dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i w Opolu.

 

Top Employer 2020

 

W PwC dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe i przyjazne warunki pracy dla naszego zespołu. Nasze wysiłki są doceniane – z dumą możemy stwierdzić, ze znajdujemy się  gronie najlepszych pracodawców, co potwierdza certyfikat Top Employer 2020 przyznawany organizacjom, które zapewniają swoim pracownikom doskonałe warunki pracy dzięki wdrażaniu wysokich standardów HR i tworzeniu najlepszego środowiska pracy zgodnie z ideą „people-first”.

 

4.miejsce w rankingu Pracodawca Roku®  AIESEC 2019

 

Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu Pracodawca Roku® AIESEC. Studenci wybierali naszą firmę ze względu na popularność, aktywność na rynku, wysokość zarobków, profil naszej działalności, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia, atmosferę w pracy oraz opinie znajomych. To dla nas ogromny sukces, jesteśmy dumni z tego, ze tworzymy inspirujące i przyjazne środowisko pracy, w którym młodzi ludzie chcą się rozwijać. Cieszymy się, że studenci dostrzegają nasze działania i dzielą się pozytywnymi opiniami na temat pracy w PwC.

 

Wejdź na www.pwc.pl/kariera i bądź z nami na bieżąco!

 

Różnorodność mamy w DNA

 

Doradzanie to nasza pasja – w PwC wspieramy się i motywujemy do osiągania kolejnych celów, cenimy różnorodność, dlatego każdy znajdzie u nas obszar, w którym będzie mógł wykorzystać swój talent i spełniać ambicje zawodowe. W PwC nie ma miejsca na nudę – w naszych strukturach możesz rozwijać się w zespołach takich jak: doradztwo biznesowe, prawne, podatkowe, technologiczne, cyberbezpieczeństwo, digital, innowacje, zarządzanie ryzykiem czy transakcje. Różnorodność projektów i wyzwań gwarantuje szeroki wachlarz branż, z jakimi współpracujemy: bankowość i ubezpieczenia, chemia, nafta, gaz, energetyka, handel i produkty konsumenckie, motoryzacja, nieruchomości, przemysł, sektor publiczny, telekomunikacja, media, technologie, transport i logistyka, zdrowie.

 

Czuj się dobrze w PwC!

 

Dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszego zespołu, dlatego podejmujemy szereg działań, mających na celu poprawę komfortu naszej pracy. W ramach projektu People Agenda, dzięki któremu udało nam się zidentyfikować potrzeby pracowników, wdrożyliśmy szereg rozwiązań, takich jak: BeWell@PwC, Flex@PwC, PwC for Women czy Parents@PwC.