Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

#RobimyKulturę – Kabareton oraz Jam Session na otwarcie Juwenaliów Gliwickich!

9 maja startuje 59. Edycja Juwenaliów Gliwickich – IGRY 2016. Na uczestników wydarzenia czekać będą m.in. występy kabaretowe, jam session, plenerowy pokaz filmowy, wieczór gier planszowych Pionek oraz dwa dni koncertów! Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest #RobimyIGRY!

Na początek #RobimyKulturę! 9 maja w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko na Sali Teatralnej o godz. 19 odbędzie się Kabareton. Na scenie zagrają dla nas Grupa Improwizacji Teatralno – Kabaretowej To Mało Powiedziane, następnie Kabaret Czwarta Fala oraz gwiazda wieczoru Formacja Chatelete. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Kasie Mrowiska, w piątek (6 maja) od godz. 7.00 do godz. 15.00 oraz w poniedziałek (9 maja) od 14.00 do 18.00. To jednak nie koniec atrakcji poniedziałkowych – po zakończeniu się kabaretonu, od godziny 21 w Klubie Studenckim Spirala odbędzie się Jam Session – wstęp wolny nie tylko dla muzyków!

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Obserwuj profil juwenaliów na Facebook’u (fb.com/igry.polsl) oraz Instagramie (instagram.com/igrypolsl). Dołączyć można również do smsowego newslettera – wystarczy wysłać sms pod numer 4321 (koszt zgodny z taryfą operatora),a  w treści wpisać swoje imię.