Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Roisin Murphy wraca do Polski!

Po wyprzedanych występach w styczniu, Roisin Murphy zrobi niespodziankę fanom i wystąpi w Polsce jeszcze raz – 12 listopada w Warszawie.

Roisin Murphy, specjalnie dla warszawskiej publiczności wystąpi raz jeszcze na bis, 12 listopada w Klubie Stodoła. Ci wszyscy którzy nie miel okazji zobaczyć i usłyszeć jej w styczniu, mają ostatnią i jedyna szansę. Nie przegapić jej! Ikona mody i stylu, głos legendarnej formacji Moloko, powraca, na jeden jedyny występ do Polski!

Roisin Murphy od lat na szczycie popularności, w dużej mierze dzięki dokonaniom legendarnej formacji Moloko, którą współtworzyła. Dziś, za sprawą dwóch doskonałych albumów, święci triumfy pod własnym nazwiskiem, wyrastając na jedną z największych gwiazd sceny tanecznej.

W dwa lata od wydania solowego debiutu, płyty Ruby Blue, Roisin odniosła wieki sukces albumem Overpowered. Płyta przyniosła takie przeboje jak tytułowy „Overpowered”, „Let Me Know” czy „You Know Me Better”. A wszystko za sprawą tanecznego stylu Roisin, bliskiemu wcześniejszym dokonaniom super grupy Moloko. Jej charakterystyczny głos, sceniczna charyzma, niezwykłe kreacje, sprawiły iż Moloko i Roisin są przykładem stylowego, a zarazem futurystycznego tanecznego popu, zaś sama Murphy, obok Bjork i Madonny stała się ikoną mody, wzorem fantazyjnej artystycznej autokreacji, o czym najlepiej przekonać się oglądając jej niezwykłe, barwne i porywające występy. Jej koncerty to mistrzowsko wyreżyserowane widowiska, w trakcie których artystka, kilkakrotnie się przebiera. Towarzyszy jej bogata oprawa świetlna i niezwykłe wizuale. Wszystkie jej dotychczasowe klubowe koncerty w Polsce były wyprzedane, a sale wypełnione po brzegi fanami jej twórczości. Na styczniowe koncert w Warszawie i Krakowie bilety rozeszły się w ciągu 8 tygodni! W listopadzie, specjalnie na bis Roisin powraca, żeby wystąpić jeden jedyny raz na zakończenie swoje tournée. Tego wydarzenia nie można przegapić.