Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozdają za freeko!

Czy to możliwe żeby ktoś oddawał coś wartościowego za darmo? Dlaczego miałby to robić?

Otóż portal freeko.pl sprawia, że jego użytkownicy są zadowoleni oddając swoje przedmioty za darmo! Jak to możliwe? To proste: każdy użytkownik, za każdy oddany przedmiot, otrzymuje punkt Freeko, który upoważnia go do wzięcia innego, dowolnego przedmiotu oferowanego w serwisie freeko.pl! Oddawanie za darmo na freeko.pl wszystkim się opłaca!
 

Na pewno masz w domu rzeczy, z których od dawna już nie korzystasz. Dla Ciebie to po prostu graty ale szkoda Ci je wyrzucić. Pomyśl, że na pewno znajdzie się ktoś komu taka rzecz mogłaby się bardzo przydać. W zamian Ty będziesz mógł otrzymać inną rzecz, którą oddaje ktoś inny.
 

Takie wymiany umożliwia od niedawna serwis freeko.pl. Tutaj jednak w przeciwieństwie do tradycyjnej formy wymiany „coś za coś”, za każdy oddany przedmiot otrzymuje się punkt Freeko, który można wymienić na inny przedmiot z całego serwisu. Oznacza to, że na freeko.pl nie ma bezpośredniej wymiany przedmiotów tylko pomiędzy dwoma użytkownikami, która wydłużyłaby cały proces, a wystarczy jedynie, że znajdzie się chętny na oferowany przez Ciebie przedmiot i już możesz wybrać sobie inny przedmiot od dowolnego użytkownika. Taka forma wymiany sprawia, że transakcje przebiegają szybciej, niż w przypadku tradycyjnej wymiany, podczas których często długo się czeka na konkretną ofertę. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu wybór przedmiotów do otrzymania za jeden oddany przedmiot jest ogromny i na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
 

Wśród najpopularniejszych przedmiotów na freeko.pl są obecnie książki, filmy na dvd, gry komputerowe oraz ubrania. Jednak serwis dopuszcza możliwość wymiany także innych przedmiotów, a nawet usług. Dzięki przejrzystej oprawie graficznej, użytkownicy mogą w łatwy sposób przeglądać oferowane na freeko.pl przedmioty. System komentarzy dotyczący zawartych transakcji pozwala na ocenę uczciwości poszczególnych użytkowników, co zmniejsza ryzyko niepowodzenia transakcji.
 

Serwis freeko.pl skierowany jest głównie do ludzi młodych, ale także do wszystkich tych, którym łatwo się rozstać z przedmiotami już dawno zapomnianymi na zakurzonych półkach. Zadziwiające, że oddanie czegoś, co wydaje się nam niepotrzebne, może czasem przynieść takie duże korzyści. Do zobaczenia na freeko.pl!