Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozkręć imprezę, wygraj dostawę REDD’SA

Ciekawość to pierwszy stopień do…idealnej imprezy. Redd’s nagradza najlepsze z nich dostawą ulubionego piwa polskich przedstawicielek płci pięknej. Wygrywają najlepiej zorganizowane i najbardziej kreatywne imprezy zgłoszone na profilu Facebook Redd’sa. Do końca konkursu pozostał jeszcze miesiąc.

W konkursie Redd’sa na idealną imprezę liczą się: inicjatywa, pomysłowość i zdolności organizacyjne. Do wyboru jest 6 miast, w których mogą balować uczestnicy konkursu: Gdańsk, Poznań, Łódź, Warszawa, Wrocław i Kraków. Organizatorzy mogą zgłaszać swoje imprezy za pośrednictwem profilu Redd’sa na Facebooku (http://apps.facebook.com/imprezyredds). Wystarczy stworzyć unikalne zaproszenie z opisem, rodzajem muzyki i listą gości. W zmaganiach biorą udział imprezy zgłoszone w danym tygodniu, do niedzieli włącznie.

 

W każdym tygodniu wygrywa 30 najlepszych wydarzeń w każdym mieście, po 10 w środę, czwartek i piątek. O zwycięstwie decyduje umiejętność rozkręcenia najatrakcyjniejszej imprezy, która przyciągnie największą liczbę potwierdzonych gości. Ciekawi nagród? Redd’s zaspokoi tę ciekawość i dostarczy zwycięzcy zapas piwa Redd’s.. Uwaga uczestnicy! O wielkości wygranej decyduje ilość pań, które pozytywnie odpowiedzą na zaproszenie. Zaproście więc ich jak najwięcej.

 
Jak zwiększyć swoją szansę na wygraną?
 

1.       Szachy? Karty? TV? Zdecydowanie nie! Ciekawy pomysł na imprezę przyciągnie balowiczów. Puść wodze kreatywności i stwórz imprezę, której nie da się zapomnieć!

 

2.       Zachęć do udziału – wymyśl kreatywny opis imprezy. Zwykłe „wpadajcie do mnie” nie wystarczy.

 

3.       Przypominaj – wysyłaj sms-y, odświeżaj zaproszenie na Facebooku, itd. – ludzie mają sporo spraw na głowie i zwyczajnie mogą zapomnieć o twoim zaproszeniu.

 
Konkurs trwa do 18 listopada br.

Czas i miejsce dostawy są indywidualnie ustalane z każdym uczestnikiem konkursu.