Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozpocznij karierę w usługach finansowych. BNY Mellon zatrudni ponad 100 absolwentów we Wrocławiu!

Jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie zatrudnia we Wrocławiu. Rekrutacja cały czas trwa, aktualnie czeka ponad 100 miejsc pracy.

– Szukamy utalentowanych absolwentów, którzy chcą się rozwijać w naprawdę globalnej firmie. W przeciągu najbliższych miesięcy planujemy zatrudnić ponad 100 absolwentów, aby wspomóc naszą działalność w dwóch działach – Mutual Fund Accounting i Middle Office. Praca w BNY Mellon to świetna okazja dla młodych ludzi do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i rozpoczęcia kariery w branży usług finansowych – podkreśla Martin Ring, Dyrektor Zarządzający.

 

Obecnie BNY Mellon koncentruje się na rekrutacji osób, które rozpoczną pracę w księgowości funduszy. Nowi pracownicy przejdą przez szkolenia, które przygotują ich do pracy, dlatego wiedza finansowa nie jest konieczna. Firma jest otwarta nie tylko na absolwentów kierunków ekonomicznych, ale również osoby po studiach technicznych i humanistycznych. Przyjmie świeżo upieczonych absolwentów, ale także osoby z doświadczeniem, które chcą rozpocząć lub kontynuować karierę w usługach finansowych.

 

BNY Mellon to globalny lider w dziedzinie zarządzania inwestycjami i usługami inwestycyjnymi. BNY Mellon powstał w lipcu 2007 r. poprzez połączenie dwóch najstarszych amerykańskich przedsiębiorstw z branży usług finansowych — The Bank of New York oraz Mellon Financial Corp. z siedzibą w Pittsburgu. Od kilku lat magazyn Fortune umieszcza BNY Mellon wśród najbardziej podziwianych przedsiębiorstw na świecie, a Forbes – w rankingach 200 najlepszych firm „Global 2000”. We Wrocławiu firma jest obecna od 2010 roku.

 

Rekrutacja jest w toku.  Pierwszy etap to aplikacja on-line na stronie BNY Mellon: http://goo.gl/7QNUJ lub http://www.bnymellon.com/careers/poland.html