Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozwiąz case’a – wygraj U CHALLENGE

Po raz kolejny Unilever zaprasza do wzięcia udziału w konkursie adresowanym do tych wszystkich, którym nie straszne są case’y, a zarazem na poważnie myślą o swojej karierze. U Challenge jest konkursem drużynowym skierowanym do studentów I i II oraz III i IV roku. Rozwiązując case’y, będziecie mieli okazję wykazać się wiedzą oraz pomysłowością.

W konkursie mogą wystartować drużyny 2 lub 3 – osobowe. Każda drużyna stanie przed wyzwaniem rozwiązania 3 case’ów przygotowanych przez pracowników Unilevera.
Studenci I i II roku nie będą musieli rozwiązywać skomplikowanych problemów merytorycznych, nie oznacza to jednak, że nie będziecie musieli trochę pogłówkować. – Chcemy Was zainteresować biznesem, branżą FMCG oraz naszą firmą. – precyzuje Lucyna Milanowska z Unilever. Trzy pierwsze drużyny otrzymają w nagrodę szkolenie biznesowe.
– Dla studentów III i IV rok przygotowaliśmy z kolei zestawy case’ów z sześciu dziedzin: sprzedaży, logistyki, finansów, HR, IT oraz R&D/marketingu. Możecie wybrać zgodny z Waszymi zainteresowaniami obszar tematyczny, w ramach którego zaproponujemy Wam 3 case’y. – dopowiada Lucyna Milanowska z Unilever. Zwycięskie drużyny w każdej z dziedzin czeka w nagrodę skrócenie procesu rekrutacji na Program Praktyk Letnich do etapu rozmowy z menedżerem. Drużyny, które zajmą drugie miejsce, mogą skrócić sobie drogę na praktyki do etapu case’a.

By wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać dziedzinę, która najbardziej Was interesuje (sprzedaż, R&D/marketing, finanse, logistyka, IT lub HR) i przesłać rozwiązanie pierwszego case’a w języku angielskim, podając przy tym dane członków drużyny (imię i nazwisko, uczelnia, wydział, kierunek, adres e-mail). Zgłoszenia przysyłajcie na adres: poland.u-challenge@unilever.com.

Termin nadsyłania odpowiedzi z rozwiązaniem pierwszego case’a: 25 lutego 2007.

UWAGA!
Jeśli chcecie poczytać więcej o specyfice case’ów oraz uzyskać podpowiedzi lauretow z poprzedniej edycji – KLIKNIJ TUTAJ.
Jeśli chcecie zobaczyć przykładowego case’a z poprzednich edycji konkursu, a także poznać formularz oceny case’ów oraz dowiedzieć się jakie są kryteria oceny – KLIKNIJ TUTAJ.