Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Rozwijamy pomysły w dochodowe przedsięwzięcia”

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym:
„Rozwijamy pomysły w dochodowe przedsięwzięcia”, w trakcie którego dowiedzą się Państwo jak pozyskać nawet 600 tys. złotych na uruchomienie własnego Biznesu!

Spotkania, które odbędą się w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu będą niepowtarzalną okazją do zapoznania się ze szczegółami projektu inwestycyjnego „InQbator Seed – InQbacja i wsparcie kapitałowe dla biotechnologii, chemii, technologii informatycznych i komunikacyjnych.” Dzięki niemu pomysłodawcy mają szansę uzyskać środki na rozpoczęcie i realizację innowacyjnego przedsięwzięcia.

Projekt skierowany jest do:

·         studentów,
·         absolwentów,
·         pracowników naukowych,
·         przedsiębiorców.
działających w obszarach: chemii, biotechnologii i teleinformatyki (IT/ICT).

Będzie to również okazja do poznania bogatej oferty infrastruktury i działalności Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego skierowanej do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, także naukowców, doktorantów i studentów. Zaprezentujemy m. in. Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii (ZIWT) – kompleks nowoczesnych laboratoriów oferujący dostęp do zaawansowanej aparatury naukowej, usług badawczych i specjalistycznego, dedykowanego firmom wyposażenia.

Zgłoszenia e-mailowe prosimy kierować na adres: seed@inqbator.pl podając w treści swoje imię i nazwisko, nazwę (firmy) uczelni i stanowisko. W tytule wiadomości prosimy również podać nazwę wybranego miasta, w którym odbędzie się interesujące Państwa spotkanie.
Państwa udział potwierdzimy i przypomnimy o nim wiadomością zwrotną.

UWAGA! Rejestrację uczestników w miejscu spotkania rozpoczynamy pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy!
Zespól Inqbator Seed
http://inqbator.pl/inqbatorseed