Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozwiń swoją karierę! – Absolvent Talent Days już wkrótce

W październiku i listopadzie osiem największych miast w Polsce po raz kolejny zamieni się w centrum rozwoju kariery studentów i młodych absolwentów. Ruszają Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk w Polsce.

To już szósta edycja prestiżowego wydarzenia, które co sezon przyciąga rekordową liczbę uczestników i pracodawców. Tylko wiosną tego roku na Absolvent Talent Days zarejestrowało się ponad 50 tysięcy młodych ludzi, a kilka tysięcy z nich znalazło dzięki nim pracę lub praktyki.

 

Tej jesieni Absolvent Talent Days odbędą się po raz pierwszy w Rzeszowie. By wziąć udział, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl. Kolejną nowością jest #OpenForChange – debata specjalna w ramach Absolvent Talent Days w Warszawie. Jakie są zawody przyszłości? Perspektywa rynku pracy w Polsce? Między innymi na te pytania odpowiedzą cenieni ekonomiści, dziennikarze i politycy.

 

Rozpocznij swoją karierę na prestiżowym wydarzeniu

 

Organizacja na europejskim poziomie, prestiżowe lokalizacje, merytoryczny program i wszechstronne podejście do rekrutacji przyciągają na Absolvent Talent Days najlepszych pracodawców. Każdy uczestnik ma szansę nawiązać z nimi kontakty zawodowe w dwóch profesjonalnie zorganizowanych strefach: pracodawcy i szkoleń.

 

Znajdź pracę lub praktykę marzeń

 

Strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród 3000 ofert od 550 top pracodawców z 45 różnych branż. Wśród uczestników poprzednich edycji za niezwykle przydatne uważane były próbne rozmowy kwalifikacyjne, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

 

Zmotywuj się z pomocą Łukasza Jakóbiaka

 

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei 100 otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak – obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym.

 

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

 

Absolvent Talent Days odbędą się w 8 miastach:

 

16.11. – Wrocław – Hala Stulecia

25.10. – Warszawa – PGE Narodowy

18.10. – Kraków – ICE Kraków Congress Centre

20.10. – Katowice – Międzynarodowe Centrum Kongresowe

22.11. – Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 1

13.10. – Trójmiasto – ERGO ARENA

11.10. – Łódź – EXPO Łódź

27.10. – Rzeszów – Uniwersytet Rzeszowski

 

Partnerzy Merytoryczni: Nestle, ABSL

Partner Technologiczny: Deloitte

Partnerzy Wspierający: PwC, Peek&Cloppenburg, Euroclear, State Street, ARAW, BZ WBK, EY, Transfer Multisort Elektronik, Landesk, motorola, Ferrero

Patroni Medialni: Grupa Onet, Radio ESKA, Eurostudent., Rzeczpospolita

 

Bilety do pobrania bezpłatnie na: www.talentdays.pl

 

Ogranizator Absolvent Talent Days: portal www.absolvent.pl