Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozwój Doświadczenie Kariera

Sukces rynkowy Jeronimo Martins Dystrybucja to efekt pracy tysięcy pracowników – menedżerów i specjalistów. Aby utrzymać pozycję lidera musimy rozwijać się szybciej i efektywniej niż konkurencja, a do tego niezbędni są ludzie.

Tempo, w jakim się rozwijamy jako organizacja powoduje, że co roku potrzebujemy kilkunastu osób dobrze przygotowanych do objęcia stanowisk kierowniczych. Mając to na uwadze chcemy łączyć nasze doświadczenie z ambicją i zapałem młodych ludzi. Program Management Trainee stworzyliśmy z myślą o absolwentach – otwieramy przed nimi drzwi do świata biznesu – szkolimy, dzielimy się naszym know-how i stopniowo angażujemy w projekty prowadzone w firmie. Innymi słowy – przygotowujemy do objęcia samodzielnych stanowisk i realizacji ambitnych zadań w naszej organizacji. Właśnie dlatego już po raz 14-sty proponujemy absolwentom i studentom ostatnich lat studiów podjęcie wyzwania, jakim jest udział w Programie.
 
To, jaką ścieżką kariery pójdą absolwenci Programu jest uzależnione od aktualnych potrzeb organizacji, oceny pracy i zaangażowania podczas stażu oraz predyspozycji stażysty. Okres stażu pozwala uczestnikom poznać różne oblicza firmy – przede wszystkim operację (sklepy), ale również wszystkie inne działy. Kompleksowy plan szkolenia pozwala im poznać nowoczesną organizację „od podszewki” i zdobyć cenne doświadczenia, które zaowocują w przyszłości. Uczestnicy programu mają czas zastanowić się, co ich interesuje, w jakim obszarze chcą się rozwijać, gdzie „pasują” i czują się dobrze. A możliwości jest wiele…
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU, REKRUTACJI, TERMINÓW ZNAJDZIESZ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.karierawjmd.pl.