Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Runaway 2 „Sen żółwia”

Runaway 2 „Sen żółwia” to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się gier w 2003 r..

Należy do grona gier przygodowych gdzie wraz z dwoma bohaterami odwiedzimy ponad 100 miejsc m.in. Hawaje, Alaskę, morskie głębiny jak i serce dżungli, w których będziemy mieć do rozwiązania mnóstwo zagadek. A wszystko to zostało pokazane w konwencji kreskówki. Jak zapowiadają autorzy grafika wraz z efektami generowanymi w czasie rzeczywistym stoi na bardzo wysokim poziomie. Pierwsza część serii przyzwyczaiła nad do doskonałego humoru, w tej będziemy mieć go równie dużo jak i nie więcej. A więc doskonała gra na letnie granie w upale. 

kategoria: przygodowa | wiek: +12 | producent: Pendulos Studios | wydawca: Focus Home Interactive | dystrybutor: Nicolas Games | platforma: PC |

Okładka dla Eurostudent Magazyn Akademicki
8,566
Eurostudent Magazyn Akademicki

Eurostudent Magazyn Akademicki

Aktualne e-wydanie Eurostudenta dostępne na portalu dla studentów i absolwentów: www.eurostudent.pl - oferty staży i pracy, inicjatywy studenckie oraz konkursy.


Wydawca: FENIKS MEDIA GROUP